Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
5/2
40.00 m²
2
Çıxarış (Kupça)

2 Otaq, Köhnə tikili, Nəsimi r., 4-cü mkr q., 40.00 m²

123 000 AZN 3 075 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!!KÖHNƏ TİKİLİ!!!MEMAR ƏCƏMİ m!!!
Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, 4-cü mikrorayonda mənzil satışa çıxarılıb.
Mənzil şəxsi istifadə üçün keyfiyyətli təmir olunub və 1 otaqdan 2 otağa düzəldilib.
Təmir tamamlandıqdan sonra mənzildə yaşayış olmayıb.
Sahəsi 40 kv/m olan mənzil 5 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində yerləşir.
Fransız layhəsidir,qaz,su,işiq daimidir.
Mənzil Memar Əcəmi metrosu stansiyasına cəmi 3 dəqiqəlik məsafədə yerləşir.
Binanın yaxınlığında məktəb və bağça mövcuddur. Mənzildə qeydiyyatda heç kim yoxdur.
Ev yeni alınmış kondisioner və paltaryuyan ilə birlikdə satılır. Real alıcıya xüsusi endirim olunacaq.

KUPÇA VAR!!!
QİYMƏT: 123000 AZN.
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1200

Xarakteristika

Təmirin növü
Əla
Xəyalə ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
156163
Yeniləndi
22.05.2026
Baxış sayı
19

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar