Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
6/2
96.00 m²
3
Çıxarış (Kupça)

3 Otaq, Yeni tikili, Binəqədi r., Binəqədi q., 96.00 m²

140 200 AZN 1 460 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!! YENİ TİKİLİ !!! BİNƏQƏDİ RAYONU!!!
Binəqədi rayonu, Bu ərazidə bu qiymətə belə mənzil yoxdur!
Əksər əşyalar mənzildə qalacaq.
Podmayak mənzillər belə 120.000 AZN-ə satılır!
Qanuni 3 otaq,96 KV/m ,6 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsi.
Geniş hamam və tualet ayrı-ayrıdır.
Qaz, su, işıq və digər bütün kommunal xətlər mövcuddur.
Geniş maşın parkinqi.
Məktəb və bağça binanın həyətində
Yaşayış üçün lazım olan bütün infrastruktur kompleks daxilində mövcuddur
Metrolara birbaşa avtobus binanın düz yanından keçir
KUPÇA VAR!!!
QİYMƏT: 140200 AZN.
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1400

Xarakteristika

Təmirin növü
Əla
Xəyalə ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
156087
Yeniləndi
21.05.2026
Baxış sayı
26

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar