Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
1/1
58.00 м²
2
Выписка (Купчая)

2 Комната, Дома/Виллы, Сабунчинский район, Маштага поселок, 58.00 м²

60 000 AZN 1 034 AZN/м²

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Tavayliqda, qətiyyən nəm olmayan ərazisində, 1.5 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 2 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 58 kv/m olan Həyət Evi Satılır. Ev yerdən kürsülüdür, qoşa daşla tikilib, tam təmirlidir, istilik sistemi isti pol, mətbəx mebeli quraşdırılıb, bütün kamunal xəttlər var. Sənəd: Paket Kupça. Qiymət: 60.000 Azn. Real alıcıya endirim olunacaq. Kod- 0.620

Характеристика

Ремонт
Отличный
Şəbnəm Babayeva ( Əmlak Agenti )
Код объявления (ID объявления)
156077
Обновлено
20.05.2026
Число просмотров
32