Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
5/3
85.00 m²
3
Çıxarış (Kupça)

3 Otaq, Köhnə tikili, Suraxanı r., Hövsan q., 85.00 m²

138 000 AZN 1 624 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!! ƏLA FÜRSƏT!!!
Hövsan qəsəbəsində qəsəbəsində QANUNİ 3 otaqlı mənzil satışdadır. Kiyev proyektidir və orta blokdur.Hər iki tərəfə balkonu var. Mənzil 5 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 85 kv/m-dir. Mənzil tam əşyalı satılır. Ətrafında iaşə obyektləri, məktəb, baxça və s. yerləşir.
QİYMƏT: 138.000 AZN

OFİSİN XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1%-i

Xarakteristika

Təmirin növü
Yaxşı
Ziya bəy ( Mülkiyyətçi )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155959
Yeniləndi
18.05.2026
Baxış sayı
23

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar