Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
5/1
28.80 m²
3
Çıxarış (Kupça)

3 Otaq, Köhnə tikili, Xətai r., Əhmədli q., 28.80 m²

97 000 AZN 3 368 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!!ƏHMIDLİ q!!!KÖHNƏ TİKİLİ!!!
Əhmədli qesebesində,M.Rüstəmov küçəsində yerləşən ,əvvəllər yataqxana
olmuş mənzil satışdadır.sənətdə mənzilin sahəsi 28.8 kv/m,lakin belə
65kv/m-dir.
Mənzil 3 otaqdan ibarətdır,5 mərtəbəli binanın 1 ci mərtəbəsidir.
Cox geniş və işiqlı mənzildir.Qaz,su,işiq daimidir.
Binanın ətrafında məktəb , bağça və iaşə obyektləridə vardır.
KUPÇA VAR!!!
QİYMƏT: 97000AZN.
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1000

Xarakteristika

Təmirin növü
Orta
Xəyalə ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155874
Yeniləndi
16.05.2026
Baxış sayı
45

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar