Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
1/1
130.00 м²
5
Выписка (Купчая)

5 Комната, Дома/Виллы, Сабунчинский район, Маштага поселок, 130.00 м²

150 000 AZN 1 154 AZN/м²

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Ləhiç bağları, Seabrezə 7 dq məsafədə yerləşən, 12 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 5 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 130 kv/m olan Bağ Evi Satılır. Bağ hər fəsil yaşamaq üçün idealdır, Hər bir şəraiti var, bağda müxtəlif növ meyvə ağacları var, komekci otaqları, qatajı, basenasi mövcuddur, təməl beton kalonlarla yiğilib, üstü monolit betondur. Sənəd: Paket Kupça. Qiymət: 150.000 Azn. Real alıcıya endirim olunacaq. Kod- 0.614

Характеристика

Ремонт
Хороший
Şəbnəm Babayeva ( Əmlak Agenti )
Код объявления (ID объявления)
155769
Обновлено
14.05.2026
Число просмотров
15