Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
9/2
105.00 m²
4
Çıxarış (Kupça)

4 Otaq, Köhnə tikili, Nizami r., 105.00 m²

259 500 AZN 2 471 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN!!!
KUPÇALI!!!
Nizami Rayonu, Xalqlar Dostluğu Metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə, İsmayıl Məmmədov küçəsində,Ümumi Sahəsi 105kv/m olan,QANUNİ 4 OTAQLI,Tam Təmirli Mənzil Satışdadır!
Mənzil 9 Mərtəbəli Binanın 2-ci Mərtəbəsində yerləşir. Qaz,Su,İşıq daimidir. İstilik Sistemi Kombidir.Mətbəx və Sanitar Qovşağı İsti Döşəmə ilə təchiz olunub. Otaqlar geniş və işıqlıdır.Kiyev Lahiyəsidir və Orta Blokdur.Evin yaxınlığında 10 və 129 Nömrəli Tam Orta Məktəb,Laçın Ticarət Mərkəzi,Simurq Liseyi,Peşə Məktəbi,Uşaq Bağçası və s yerləşir.
Əla İnfrastruktur, yaşayış üçün əlverişli ərazidir.
Əlavə Məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
QİYMƏT: 259 500 AZN
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1% təşkil edir.

Xarakteristika

Təmirin növü
Əla
Mina Xanım ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155719
Yeniləndi
13.05.2026
Baxış sayı
18

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar