Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
10/7
70.00 m²
2
Çıxarış (Kupça)

2 Otaq, Köhnə tikili, Suraxanı r., Yeni Günəşli q., 70.00 m²

142 000 AZN 2 029 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN!!!
KUPÇALI!!!
Suraxanı Rayonu, Yeni Günəşli D Massivində,Ümumi Sahəsi 70kv/m olan,10 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində,2 Otaqlı Mənzil Satışdadır!
Qaz,Su, İşıq daimidir. Su problemi yoxdur, Əlavə su çəni və avtomatik sistem quraşdırılıb. Otaqlar geniş və işıqlıdır.Leninqrad Lahiyəsidir və Orta Blokdur. Evin qarşısında Bağça,Market, Məktəb və s. mövcuddur. 20, 104, 64, 36 və 50 Nömrəli Avtobuslar Evin Düz Qabağından keçir. Əla İnfrastruktur, yaşayış üçün əlverişli ərazidir.
Əlavə Məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
QİYMƏT: 142 000 AZN
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1% təşkil edir.

Xarakteristika

Təmirin növü
Əla
Mina Xanım ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155693
Yeniləndi
13.05.2026
Baxış sayı
13

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar