Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
5/1
35.00 m²
2
Çıxarış (Kupça)

2 Otaq, Köhnə tikili, Nəsimi r., 35.00 m²

120 000 AZN 3 429 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!!
Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil satışdadır.
Nəsimi rayonu, Zərifə Əliyeva adına göz klinikası ilə üzbəüz
2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDADIR!!!
Qanuni 1 otağdır 2 otağa düzəldilib.
Xruşşovka proyekti, orta blok-dur.
Memar Əcəmi və Nəsimi metrosuna piyada 7 deqiqə məsafədə yerləşir
Ümumi sahəsi 35 kv/m-dir.
5 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşir.
İstilik sistemi kombi, su , işıq və qaz daimidir
Yaxınlığında iaşə obyektləri , məktəb və baxça yerləşir.
SƏNƏD KUPÇADIR!

QİYMƏT:120.000 AZN
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: Evin nağd dəyərinin 1%-i

Xarakteristika

Təmirin növü
Yaxşı
Raul Əlizadə ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155692
Yeniləndi
13.05.2026
Baxış sayı
16

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar