Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
1/1
101.00 м²
4
Выписка (Купчая)

4 Комната, Дачи, Бинагадинский район, Баладжары поселок, 101.00 м²

155 000 AZN 1 535 AZN/м²

TƏCİLİ SATILIR!!!BAĞ EVİ!!!BİLƏCƏRİ q!!!
Biləcəri qəsəbəsi, Yeni təmirdən cıxmış,sahəsi 101 kv/m , təxminən 2 sot torpaq
sahəsində yerləşən 2 mərtəbəli həyət evi satışa çıxarılıb.
Otaq sayı: 4 otaq
Ev haqqında:
• 2 qoşa daşla keyfiyyətli tikilib
• Yeni təmirdən çıxıb
• Təmirdən sonra yaşayış olmayıb
• Kanalizasiya xətləri daxil olmaqla bütün kommunikasiya sistemi yenilənib
• Telefon və internet xətti mövcuddur
• Təhlükəsizlik kameraları ilə təmin olunub
• Rahat və funksional planlaşdırma
•KUPÇA VAR!!!
•QİYMƏT: 155000 AZN.
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1500

Характеристика

Ремонт
Отличный
Xəyalə ( Mülkiyyətçi )
Код объявления (ID объявления)
155655
Обновлено
12.05.2026
Число просмотров
15