Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
9/6
65.00 m²
2
Çıxarış (Kupça)

2 Otaq, Köhnə tikili, Suraxanı r., Yeni Günəşli q., 65.00 m²

113 000 AZN 1 738 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN!!!
KUPÇALI!!!
Suraxanı Rayonu,Yeni Günəşli Qəsəbəsində, 9 Mərtəbəli Binanın 6-cı Mərtəbəsində,Ümumi sahəsi 65kv/m olan, Mənzil Satışdadır!
Mənzildə Qaz,Su, İşıq daimidir. 5 Otaqdan 2 Otağa Düzəldilib. Əla İnfrastruktur, yaşayış üçün əlverişli ərazidir.
Əlavə Məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
QİYMƏT: 113.000 AZN
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1% təşkil edir.

Xarakteristika

Təmirin növü
Yaxşı
Mina Xanım ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155618
Yeniləndi
12.05.2026
Baxış sayı
17

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar