Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
1/1
55.00 м²
2
Выписка (Купчая)

2 Комната, Дома/Виллы, Сабунчинский район, Маштага поселок, 55.00 м²

41 000 AZN 745 AZN/м²

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Savalan yaşayiş massivi, Onur marketə yaxın ərazidə, 1.3 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 2 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 55 kv/m olan Natamam təmirli Həyət Evi Satılır. Ev yerdən kürsülüdür, qoşa daşla tikilib, təmir işləri az qalıb, istilik sistemi isti pol. Sənəd: Paket Kupça. Qiymət: 41.000 Azn. Real alıcıya endirim olunacaq. Kod- 0.611

Характеристика

Ремонт
Неполный
Şəbnəm Babayeva ( Əmlak Agenti )
Код объявления (ID объявления)
155608
Обновлено
11.05.2026
Число просмотров
21